Wynajem fotobudki na imprezę

Świetna zabawa z przyjaciółmi

+48 575 075 255

+48 510 748 343

Wynajem fotobudki

utworzone przez | mar 13, 2020 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Kiedy warto zdecydować się na wynajem fotobudki?

Wynajem fotobudki - Zabawa z fotolustremFotobudka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Gwarantuje dobrą zabawę i zapewnia fantastyczną pamiątkę w postaci zdjęć cyfrowych i drukowanych. Wynajem fotobudki to świetny pomysł, gdyż takie urządzenie niewątpliwie stanie  się atrakcją wieczoru i każdy chętnie skorzysta z jego możliwości, aby nie tylko zachować pamiątkowe zdjęcia z imprezy ale także a może i przede wszystkim po to aby świetnie się bawić w gronie znajomych, przyjaciół lub rodziny.

Każdy kto do tej pory robił sobie selfie zwykłym telefonem komórkowym na pewno będzie pod wrażeniem fotolustra, które nie tylko oferuje nieporównywalnej wielkości panel dotykowy ale także możliwość szybkiego wydruku zdjęć w  zasadzie od ręki, czego oczywiście zwykły smartfon zrobić nie może.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem fotobudki? Poniżej kilka propozycji!

 

Wynajem Fotobudki na wesele

wynajem fotobudkiNajczęściej fotobudka wykorzystywana jest na przyjęciach weselnych i jest to słuszny wybór. Przede wszystkim fotobudka to bardzo ciekawy dodatek, ponieważ zapewnia gościom fantastyczną zabawę, zwłaszcza jeśli do wyboru mają wiele kolorowych rekwizytów. Takich zdjęć nie zapewni nawet najlepszy fotograf, ponieważ tutaj to goście weselni kreują swoje postacie, jak i pozy, które zostaną uchwycone. Można się tutaj bawić bez końca i co ważne, ta zabawa zapewni nam zdjęcia w bardzo wysokiej jakości. Wynajem fotobudki na przyjęcie weselne może zatem okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Fotografie wykonane na weselu z pomocą fotobudki, będą rewelacyjną pamiątką i przeglądając je później po wielu latach, każdy będzie mógł powrócić myślami do imprezy weselnej i powspominać wszystkich gości i zabawę jaka się wtedy odbywała. Reasumując zatem Fotobudka na wesele jest więc świetnym pomysłem na urozmaicenie zabawy weselnej i na pewno sprawie gościom weselnym dużą niespodziankę.

Fotobudka na wieczór panieński / kawalerski

Nowoczesne urządzenie jakim jest fotobudka, może być również ciekawym dodatkiem na wieczór panieński bądź wieczór kawalerski, szczególnie jeśli tego typu imprezę organizujemy w swoim domu, bądź w wynajętej sali. Jak wiadomo, fotobudka gwarantuje bardzo wysoką jakość zdjęć, czego niestety nie można powiedzieć o wielu telefonach komórkowych. Dodatkowo nieodpowiednie światło lub poruszenie telefonem, może zakończyć się tak, że zdjęcie ze smartfona będzie mało atrakcyjne, rozmyte lub zbyt ciemne. Dlatego, jeśli chcemy mieć fantastyczną pamiątkę z tego wyjątkowego momentu, warto odstawić telefony i sięgnąć po fotobudkę.

Wynajęcie fotobudki na urodziny

Na tym jednak nie koniec, ponieważ fotobudka przyda się również na urodzinach. Może być główną atrakcją zarówno dla dzieci, nastolatków, jak i dorosłych. Wynajem fotobudki na imprezę urodzinową może być także doskonałym pomysłem. Choć imprezowicze mogą różnić się wiekiem, to każdy z pewnością doceni zabawne rekwizyty oraz da się ponieść zabawie, która przy okazji zapewni niezwykłą pamiątkę w postaci zdjęć. Solenizant na pewno doceni możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotki z innymi członkami rodziny, kolegami lub koleżankami. Wiele osób nadal prowadzi rodzinne pamiątkowe albumy fotograficzne, wiec zdjęcia z takiej imprezy urodzinowej, wykonane przez fotobudkę, na pewno będziemy mogli umieścić w tego typu albumie.
Zobacz – fotobudka Warszawa od Magiczne Zwierciadło.

A może fotobudka na sylwestra ?

Fotobudka na sylwestra - wynajem fotobudkiCo z fotobudką na sylwestra? Czy tutaj również się sprawdzi? Oczywiście, że tak! Jeśli organizujemy większą imprezę, to koszty wynajmu fotobudki można podzielić na wszystkich uczestników. Na korzyść takiego rozwiązania przemawia nie tylko fakt, że zapewnimy sobie przepiękną pamiątkę i moc wrażeń, ale również to, że na tych zdjęciach będą mogli być wszyscy. Nie musimy obarczać nikogo z uczestników imprezy robieniem zdjęć. Będziemy mieć fotobudkę z rekwizytami, która tylko doda całej zabawie wyjątkowego charakteru.

Na imprezę firmową

Wynajem fotobudki nie tylko musi ograniczać się do imprez prywatnych. Również chwile spędzane z kolegami i koleżankami z pracy warto uwiecznić w wyjątkowy sposób. Niektórzy pewnie uznają, że można do tego celu wynająć fotografa, ale prawda jest taka, że to właśnie fotobudka zapewnia o wiele więcej frajdy. Dlatego, gdy w planach jest jakaś impreza firmowa, od razu zaklepujmy termin, by ktoś inny nie ubiegł nas i nie wynajął najlepszej fotobudki. Przy tego typu evencie, fotobudka może stać się świetnie integrującym ludzi urządzeniem, pozwalającym się wyluzować i robić wspólnie śmieszne zdjęcia w różnych ciekawych pozach, z wykorzystaniem dodatkowych ciekawych gadżetów.
Kto wie, może pan prezes, lub pani dyrektor, również przyłączą się do zabawy. 😊

Czytaj również – wynajem fotolustra.

Fotobudka na studniówkę

Studniówka to dla każdego nastolatka wyjątkowy moment. Aby jakoś uchwycić te najpiękniejsze chwile z życia i czas spędzony wspólnie z koleżankami i kolegami z klasy, warto zatem pomyśleć o wynajęciu fotobudki. Gwarantuje ona wysokiej jakości zdjęcia i to w zupełnie innym stylu. Możemy tutaj wygłupiać się do woli, korzystać z szerokiego wyboru rekwizytów i zapewnić sobie zdjęcia w kilka sekund. W tym przypadku dodatki w postaci czerwonego dywanu i dekoracyjnych słupków po jego bokach, mogą świetnie wpasować się w charakter tej imprezy, a uczestnicy ubrani w piękne sukienki i garnitury, mogą się tym samym poczuć choć przez chwilę jak gwiazdy filmowe w Hollywood. Duży ekran fotobudki objąć może dużo więcej osób niż zwykły telefon, zapewniając tym samym zupełnie inny standard rozrywki.

Zobacz nasze fotolustro Warszawa.

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube