Imprezy firmowe

Integracja pracowników

+48 575 075 255

+48 510 748 343

Fotobudka na imprezy firmowe

utworzone przez | lip 6, 2020 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Fotobudka na imprezę firmową

Imprezy firmowe są coraz chętniej i częściej organizowane, co zapewne cieszy, gdyż służą one m.in integracji pracowników. Czym można tego typu imprezę urozmaicić, co zaprezentować aby uczestnicy doskonale się na niej bawili i wynieśli z niej wiele wspomnień a także i pamiątek ? Z roku na rok fotobudki zyskują na popularności. To nierozłączny element wesel, wieczorów panieńskich, czy nawet imprez okolicznościowych. A czy wiesz, że fotobudka świetnie sprawdza się także podczas imprez firmowych? Nie? Najwyższa pora, byś się o tym przekonał osobiście!

Co powinniśmy o niej wiedzieć?

Fotobudka na sylwestra, imprezy firmoweZanim przejdziemy do omówienia roli fotobudki na imprezach firmowych, warto wspomnieć, z czym dokładnie mamy do czynienia. Co skrywa się pod pojęciem fotobudki? Choć wielu z nas doskonale wie, co to jest za urządzenie, to znajdą się również osoby, które do tej pory nie miały z nim styczności. Właśnie te osoby powinny wiedzieć, że fotobudka to o świetna alternatywa dla amatorskiego fotografowania na imprezach, zwłaszcza takich w większym gronie, gdzie do wspólnej zabawy zapraszamy znajomych, przyjaciół, koleżanki lub kolegów z pracy.

Bawiąc się wspólnie na kolacji firmowej lub imprezie integracyjnej, niejednokrotnie chcielibyśmy zapisać jakoś i uwiecznić wspólna zabawę. Nie zawsze jednak akurat mamy przy sobie telefon, a jeśli nawet mamy to robienie zdjęć w większym gronie, zwłaszcza takich które obejmą więcej osób, staje się mało wygodne lub czasem niemożliwe.

Wielu z nas korzysta z aparatu w telefonie, ale nawet najlepsze aparaty przy złym oświetleniu nie zapewniają dobrych ujęć, jak również nie dają szansy na to, by zapewnić sobie świetnie zdjęcia. Jednak sytuacja szybko się zmienia, gdy pojawia się fotobudka, czyli nic innego jak innowacyjne urządzenie, które daje możliwość robienia zdjęć w bardzo wysokiej jakości.

Fotobudka od Magiczne Zwierciadło

Warto w tym miejscu nadmienić, że fotobudka od Magiczne Zwierciadło, to w rzeczywistości bardzo nowoczesne, dotykowe fotolustro, posiadające obecnie jeden z największych ekranów i oferujących bardzo wysoką rozdzielczość 4k. Dzięki takiej budowie i takim parametrom Fotolustro to pozwala także zobaczyć siebie w całej okazałości. Nie musisz więc upamiętniać wspólnej zabawy ze znajomymi lub kolegami i koleżankami z pracy, zwykłym smartfonem. O możliwościach naszego magicznego fotolustra, możesz poczytać tutaj.

Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Fotobudka WarszawaFotobudki cieszą się ogromną popularnością na weselach, urodzinach, wieczorach panieńskich, wieczorach kawalerskich oraz przy okazji wielu imprez okolicznościowych. Doskonale także sprawdza się oczywiście jako urządzenie rozrywkowe na imprezy firmowe, dostarczając dużo zabawy i radości a przy okazji pozwalając zabrać pamiątki w postaci wspólnie wykonanych zdjęć wysokiej jakości. O tym dlaczego fotobudka na wesele to doskonały pomysł, można także przeczytać tutaj.

Jednak ostatnio coraz chętniej sięgają po nie przedsiębiorcy, właściciele firm i instytucje, ponieważ dostrzegli ogromny potencjał fotobudki. Zastanawiasz się, dlaczego sięgać po taką fotobudkę na imprezę firmową?

Powodów przemawiających na korzyść fotobudki znajdzie się całkiem sporo. O czym mowa? Przede wszystkim mamy do czynienia z rozwiązaniem, które jest w stanie zapewnić pamiątkę z tego wyjątkowego wieczoru i to zarówno w postaci cyfrowej jak i w postaci wydrukowanego zdjęcia od razu na miejscu. Tego nie zapewni żaden smartfon. Można zatem śmiało zainwestować w wynajem fotobudki. O tym, jakie dokładnie zdjęcia otrzymamy, decydujemy my, jak również inni uczestnicy zabawy.

Nie bez znaczenia pozostaje również to, że fotobudka daje naprawdę dużo dobrej zabawy. Do swojej dyspozycji mamy różnego typu rekwizyty, które nie tylko mogą zmienić nasz wygląd nie do poznania, ale również sprawiają, że humor od razu się poprawia. Sama zabawa z rekwizytami, ich przymierzaniem i zakładaniem staje się nie lada atrakcją i doskonałą zabawą. Fotobudka to świetny sposób na relaks, wspólną zabawę, jak i co szczególnie istotne na tego typu imprezach – zintegrowanie pracowników.

Wystarczy sprawdzić osobiście, o czym dokładnie mowa, a szybko dojdziemy do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na ocieplenie relacji między pracownikami i zapewnienie im dobrej zabawy. Poza tym koszt wynajęcia takiej usługi możemy sobie dobrać wg potrzeb, gdyż mamy do wybory trzy różne pakiety cenowe, a efekty zabawy możemy otrzymać od ręki i to w bardzo wysokiej jakości.

Na jakich imprezach sprawdzi się fotobudka?

impreza z fotolustrem, imprezy firmoweNa jakie dokładnie imprezy możemy wynająć fotobudkę? Na jakich uroczystościach firmowych tego typu atrakcje się sprawdzą? Takie pytania z pewnością pojawią się w myślach wielu z nas i jest to zrozumiałe, bo nie każdy z nas musi wiedzieć, gdzie wykorzystanie takiego urządzenia jest wskazane. Jeśli przyjrzymy się bliżej zagadnieniu, to dojdziemy do wniosku, że sprawdzi się ono na wielu różnych imprezach. Jakich dokładnie?

Na pewno fotobudka sprawdzi się na imprezach o nieco luźniejszym charakterze. Jeśli organizujemy imprezy integracyjne, to na pewno będzie ona idealnym zwieńczeniem tego typu imprezy i pomóc może w integracji pracowników.

Na pewno warto po nią sięgnąć również np. przy okazji firmowego balu karnawałowego, jak i innych imprez okolicznościowych. Jeśli firma świętuje ważny kontrakt, czy jubileusz firmowy, to również nie powinno zabraknąć atrakcji, które wprawią pracowników oraz wszystkich gości w dobry humor. Do takich atrakcji na pewno możemy zaliczyć właśnie fotobudkę, zwłaszcza jeśli będzie zapewniała dostęp do wielu różnych rekwizytów.

Wystarczy kilka ujęć, by już zacząć się dobrze bawić. Fotobudka nie ocenia, lecz jest od tego, by dać nam dużo dobrej zabawy, więc kiedy chcemy wprowadzić trochę swobody na imprezę firmową, to warto po nią sięgnąć, nie martwiąc się przy tym czy poradzimy sobie z obsługą urządzenia. Wybierając dowolny plan cenowy, mamy zapewnioną pomoc animatora, a samo urządzenie także pomaga przekazując nam wskazówki głosowe.

Zobacz także – wynajem fotolustra

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube