Urodzinowe szaleństwo

Zabawa na całego

+48 575 075 255

+48 510 748 343

Urodzinowe szaleństwo

utworzone przez | lip 23, 2020 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Nadszedł wreszcie ten dzień, w którym kończysz 40 lat. Już na długo wcześniej planowałeś zorganizowanie niezapomnianej imprezy dla wszystkich swoich znajomych, przyjaciół i rodziny. Chciałbyś aby ten dzień był niezwykły i aby twoją czterdziestkę wszyscy na długo zapamiętali. Zaplanowałeś zabawę z dj’em w wynajętym klubie. Będzie fajna muzyka taka, przy której lubiłeś się zawsze bawić ze znajomymi. Pomyślałeś nawet o dekoracjach, cateringu, będzie nawet pokaz gotowania na żywo. To na pewno zrobi wrażenie na gościach.

Wszystko jest wiec już chyba dopięte na ostatni guzik, goście zaproszeni, koszula wyprasowana, lecz zaraz… STOP. Teraz przez twoją głowę przeszła nagła myśl. A co ze zdjęciami, kto i jak upamiętni Twój wspaniały jubileusz. Chciałbyś przecież do niego wracać wspomnieniami jeszcze wiele lat później. Przecież na pewno i goście, którzy będą bawić się wspólnie z tobą na zabawie, chcieliby także jakieś pamiątki. Co robić… Nikt ze znajomych nie ma fajnego aparatu, zresztą nawet jakby miał to nie chcesz nikogo takim zadaniem obciążać. Każdy ma się zrelaksować i dobrze bawić, a nie myśleć o bieganiu z aparatem czy smartfonem i uwiecznianiu zabawy. Zresztą nawet gdyby ktoś chciał, to ten co robi zdjęcia będzie na nich nieobecny, a przecież chciałbyś mieć z każdym pamiątkę.

Co zatem robić? Chwilę się zastanawiasz i nagle… JEST! Tak, właśnie ten pomysł będzie najlepszy. Dlaczego wcześniej na to nie wpadłeś. Fotolustro! Widziałeś przecież w internecie opisy wspaniałego i nowoczesnego urządzenia, które wykonuje wysokiej jakości zdjęcia i dodatkowo zapewnia przy tym świetną zabawę ze znajomymi. Sprawa rozwiązana. Nie zabraknie już pamiątek z twojej urodzinowej zabawy, a przy okazji znalazłeś także kolejną świetną atrakcję dla gości.

Fotobudka na imprezę, zabawę i uroczystość

urodzinowa zabawaNie jest tak naprawdę ważne, które urodziny się obchodzi, czy np. 20, czy 30, 40 itd. Każda uroczystość i każda taka okazja wymaga tego, aby ją uwiecznić i móc po latach wspominać. Każda tego typu okoliczność jest też doskonałą okazją na wynajem fotolustra, które wprawi uczestników zabawy w dobry nastrój i zapewni fajną rozrywkę.
Nowoczesne czasy, pozwalają korzystać z nowoczesnych rozwiązań, ciesząc przy tym i bawiąc. Oprócz cyfrowych fotografii, zapisanych na przenośnym nośniku danych, otrzymamy też zdjęcia w formie tradycyjnej. Zdjęcia takie możemy włożyć do albumu i na pewno będą atrakcyjną i miłą pamiątka na lata.

W dawnych czasach ludzie także lubili się bawić. Organizowano wiele zabaw z tańcami, śpiewami i muzyką graną oczywiście na żywo. Mimo iż technologia związana z fotografią dopiero raczkowała, próbowano uwieczniać zabawy i ich uczestników na zdjęciach. Wymagało to dużego i ciężkiego oraz nieporęcznego sprzętu, który obsługiwał fotograf. Ludzie zbierali się w grupy i pozowali. Nikt oczywiście w tamtych czasach nie mógł dostać wykonanego zdjęcia od ręki. Wymagało to czasu.

Nowoczesna technologia dla każdego

Teraz możemy korzystać z nowoczesnej technologii cyfrowej. Nie musimy też zaprzątać głowy znajomym i prosić ich o uwiecznianie uczestników zabawy. Wszystkim może zająć się nowoczesna maszyna, profesjonalne fotolustro, które właśnie dla takich celów zostało stworzone. Otrzymamy wskazówki głosowe, które pozwolą przygotować jak najlepsze zdjęcia. Nie zabrakło także specjalnie przygotowanych animacji tematycznych. Jeżeli wynajmujemy fotobudkę na wesele, odnajdziemy także dwie animacje weselne, przygotowane specjalnie na tego typu zabawę. Na stworzone fotografie nie musimy już czekać wiele dni, jak to miało miejsce kiedyś. Wszystko od razu dostajemy od ręki. Zdjęcia otrzymujemy w dwóch formatach: paski i pocztówki. Każdy może mieć w kilka sekund swoją pamiątkę i to w jakiej jakości!

Możemy zdecydować się na jeden z trzech dostępnych pakietów cenowych. Warto wiec wspomnieć jeszcze, co otrzymujemy wraz z fotolustrem, kiedy wynajmiemy urządzenie:
• Zdjęcia – nielimitowaną ich ilość otrzymamy w trakcie ich wykonywania i trwania imprezy,
• Dmuchana ścianka – specjalnie przygotowana, atrakcyjna, nadmuchiwana ścianka, stanowiąca tło dla naszych zdjęć. Dodatkowo dostępne są także różnego rodzaju tła na stelażu.
• Czerwony dywan – przygotowany specjalnie dla uczestników zabawy, po którym możemy stąpać, jak gwiazdy w Hollywood.
• Słupki dekoracyjne – kolejny element dekoracyjny, który dodaje magii otoczeniu.
• Pendrive – nośnik pamięci, który otrzymujemy po zakończonej zabawie, zawierający wszystkie wykonane podczas imprezy zdjęcia.
• Animator – osoba, która pomoże nam w każdej chwili w obsłudze fotolustra.
• Gadżety – otrzymamy duży wybór śmiesznych gadżetów, które możemy wykorzystać do zdjęć.

Jeżeli planujesz więc zabawę urodzinową, bo zbliża się twoja czterdziestka, lub inny jubileusz, a może jesteś szefem i masz w planach organizację imprezy integracyjnej dla swoich pracowników, to pomyśl o fotolustrze, które na pewno będzie nie lada niespodzianką dla gości i sprawi, że każdy będzie mógł otrzymać niecodzienne, pamiątkowe zdjęcie z wydarzenia w którym uczestniczył.

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube